PEVAČICA MESEC DANA PRED SMRT IZBACILA SUPRUGA IZ SVOG ŽIVOTA: Gotovo je i nije mi žao! Ostavila ga i iz Danske se vratila kod majke
Dodajte Kurir u vaš Google izborPevačica Azra Kolaković, poznatija kao Dona Ares pre devet godina izgubila bitku sa opakom bolešću, sa kojom se uhvatila u koštac 2017. i hrabro borila do samog kraja.
Tri puta joj se vratćao kancer
Doni se kancer tri puta vraćao, a o najtežim trenucima govorila je u javnosti detalje svoje bitke. U jednom trenutku život joj je zadao još jedan udarac - kada joj se okončao brak sa kompozitorom Džavidom Ljubovcijem, piše Alo.
Ona je mesec dana pre smrti na Instagramu objavila njegovu fotografiju na kojoj je bio precrtan i napisala mu "zbogom".
- Gotovo je i nije mi žao! Gde nema poverenja, tu nema ničega! Nikada! Zbogom, hej, hej… Zbogom zauvek – napisala je Dona, koja se neposredno pre toga vratila u svoj rodni Bihać iz Danske gde je živela sa suprugom, a Džavid je ovaj pevačicin postupak samo jednom prokomentarisao javno i to nakon njene smrti.
- Kada čovek dođe u fazu gde je svestan da odlazi, ne treba mu zamerati na tome što kaže. Tako nisam ni ja. Mi koji nismo prošli kroz to ne možemo o tome ni govoriti. Ona i ja smo prošli kroz razne faze i znamo u našim srcima da nikada ništa loše nismo mislili o našem braku. Ne zameram joj, znam da u dubini duše nije mislila ništa loše – rekao je tada Džavid i dodao:
"Rekli su joj koliko joj je ostalo od života"
- Doktori su joj u aprilu rekli koliko joj je ostalo života… Ona je te poslednje dane želela da provede kod kuće, sa porodicom. Više nije mogla da se leči, nije bilo načina – objasnio je.
Njen suprug se nakon njene smrti isto oglasio za medije.
- Ja ne bih zaista za sada ništa pričao, komentarisao na tu temu. To je priča koja je ostala nedovršena. Sve što bih rekao bilo bi malo, a sa druge strane bilo bi puno. Ne bih želeo da na tu temu barem za sada pričamo. Ne volim da se vraćam na stvari koje su bile, jer čovek prođe svašta u životu, a na kraju se mora pomiriti sa sudbinom - rekao je on svojevremeno za bosanski Express.